16.1 C
Бургас
вторник, юни 17, 2025

И днес Тишев е на работното си място. Нямал заповед да освободи поста

Николай Тишев все още заема поста директор на Пристанище – Бургас. И днес той е на работното си място. По думите му, заповед за освобождаване на поста все още не е получил – затова и продължавава да изпълнява служебните си задължения.

Николай Тишев- областен председател на БСП Бургас

Бившият директор Диян Димов имал единствено заповед за член в борда на директорите. В състава му няма други промени. В него влизат също Стойко Танков и Аргир Бояджиев.

Тишев допълни, че е имал кратка среща с транспортния министър, който преди дни посети Бургас, но промени в управлението на пристанището не са били обсъждани. Той отказа да предаде поста на Димов до пристигането на заповед от министерството.

Видео репортаж от срещата между ръководството на порта и синдикални организации, очаквайте в следобедните часове. 

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here