28.1 C
Бургас
понеделник, юли 7, 2025

От ГЕРБ обезпокоени от заплахата за смърт на шефа на Общинския съвет в Бургас

От Областната структура на  ГЕРБ – Бургас заявиха, че са  обезпокоени от неприятния инцидент с председателя на Общински съвет Бургас – Снежина Маджарова.

Тя получи директна заплаха за убийство от реално съществуващо лице, което в писмо твърди, че от телевизията е разбрало, че тя работи за турцизация, гаври се с българите, злоупотребява с положението си и смята да я следи през следващите 5-6 месеца. След, което възнамерява да й отнеме живота.

Всички тези твърдения относно работата на Снежина Маджарова не отговарят на истината, но са породили агресията във въпросното лице, тъй като десетки пъти са развивани в ефира на телевизия СКАТ. Не веднъж сме предупреждавали, че насаждането на омраза по изкуствен и манипулативен начин е опасно занимание. Въпреки това въпросната медия продължава да злоупотребява с доверието на зрителите си и превръща конкретни личности от обществения живот на Бургаска област в мишени на хора с очевидно лабилна психика.

Това писмо трябва да послужи за размисъл затова до къде и до какво може да се стигне в следствие на агресивна политика, прикрита като журналистика.

В следствие работата на кмета на Община Бургас, на председателя на Общинския съвет, съвместно с общинските съветници от ПП ГЕРБ и от други политически формации, общинската администрация и народните представители от ПП ГЕРБ, Бургас се развива като европейски град. Уви, изкривяването на истината, ражда крайни емоции, които водят до още по-крайни действия като открити заплахи.

Надяваме се компетентните органи, в най-кратки срокове, да разрешат случая, който постави под въпрос сигурността на председателя на Общински съвет – Бургас.

 

 

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here