На 4 юли ще се проведе уникално обучение за Бургас на тема „Мисловни карти“ и „Креативност“. То е целодневно и ще бъде водено от единствените лицензирани инструктури в България от ThinkBuzan – организацията на човека, измислил мисловните карти – Тони Бюзан.
Мисловните карти са многофункционален визуален инструмент, познат също така като „швейцарското ножче на мозъка“. Създадени в края на 60-те години на 20 век от Тони Бюзан, днес мисловните карти се използват от над 250 милиона човека по света. Използвайки ги, вие ще повишите в пъти вашата продуктивност и ще имате възможност да откриете много от най-креативните си идеи. Обучението „Mind mapping“ представлява индивидуален уъркшоп, на който ще се научите да правите мисловни карти и да ги прилагате в бизнеса, личния си живот и образованието.
Цената за участие на човек е 199 лева. Регистрация за събитието се приема до 22 юни. Повече информация за обучението можете да получите на