23.1 C
Бургас
събота, юли 12, 2025

През седмицата: Слънчево с краткотрайни валежи на места

Днес ще преобладава слънчево време. След обяд, главно над югоизточната половина ще има временни увеличения на облачността и на отделни места в Рило-Родопската област ще превали краткотраен дъжд с гръмотевици. Ще духа слаб, предимно североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат между 18° и 23°. Атмосферното налягане слабо ще се повиши, но ще остане по-ниско от средното за април.

Над Черноморието ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, по-значителни над южното крайбрежие, където на изолирани места ще превали дъжд. Ще духа слаб североизточен вятър. Максимални температури на въздуха: 16°-18°. Температурата на морската вода е 13°-14°. Вълнението на морето ще бъде 2 бала.

През следващите три дни ще преобладава слънчево време. Ще се развива купеста облачност и в следобедните часове във вторник и сряда на места, главно в планинските райони в западната половина от страната, а в четвъртък и на изток, ще има краткотрайни валежи; възможни са и гръмотевици.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here