24.3 C
Бургас
вторник, юли 8, 2025

БСП подкрепя Николай Димитров в Несебър и Петър Златанов в Поморие

БСП ще подкрепи на предстоящите местни избори сегашния кмет на Несебър Николай Димитров и кметът на Поморие инж. Петър Златанов. 

 

Кандидатурите и на двамата кметове на морските общини са издигнати от инициативни комитети.

В Поморие местната организация номинира за кметския стол председателят на местната структура  Янчо Славов. БСП обаче застава зад кандидатурата на сегашния кмет, който се цели за трети мандат.

 

Днес БСП Бургас регистрира кандидата си за кмет Павел Маринов и листата за общински съветници, която включва 51 души, колкото е състава на Общинския съвет в Бургас. Документите в Общинската избирателна комисия внесе председателят на партията Димитър Стоянов, придружен от млади хора от листата. Листата  води Георги Киров-настоящ съветник.

БСП издига собствени кандидати и в пет съставни селища от община Бургас- селата Маринка, Рудник, Изворище, Равнец и град Българово.

 

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here