Кметът отново кани имениците на Никулден за златна снимка пред Община Бургас

За девета поредна година кметът Димитър Николов кани всички, които носят името на покровителя на Бургас – свети Николай Чудотворец, за златна снимка за поколенията на 6 декември. Тази година тя ще се проведе в по-ранен час – от 12.15 ч. на обичайното място – пред сградата на Общината на площад „Атанас Сиреков“.

Инициативата отдавна се превърна в запазена бургаска традиция, неизменно свързана с тържествата за празника на града – Никулден.

Златното фото, което ще улови усмивките на празнуващите в този ден, ще бъде изпратена за съхранение в Държавен архив – Бургас, където ще бъде запазена за идните поколения.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here