Възстановиха движението по АМ „Тракия“ след тежката катастрофа с трима загинали

Движението по автомагистрала „Тракия“ в посока София е възстановено, след като по-рано днес беше временно ограничено заради тежка катастрофа на територията на ОДМВР – Ямбол.

Инцидентът е станал между товарен и лек автомобил. При сблъсъка са загинали трима души, мъж и две деца. Други двама, мъж и жена на около 45 години, са откарани с тежки наранявания в болницата в Ямбол.

Заради произшествието трафикът беше пренасочван по обходен маршрут през стария път Айтос – Карнобат, което доведе до сериозни затруднения за пътуващите към столицата.

След приключване на огледа и разчистването на пътното платно движението по магистралата е нормализирано.

Причините за тежкия пътен инцидент се изясняват.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here