Две индивидуални електрически превозни средства се сблъскаха челно в несебърското село Оризаре, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал около 17:30 часа на 25 юни на ул. „Младост“, пред дом №11. Електрическите превозни средства са били управлявани от двама младежи от селото – на 15 и 16 години.
При сблъсъка е пострадал 16-годишният младеж. Той е получил счупване на дясната ръка, оказана му е медицинска помощ в УМБАЛ – Бургас, след което е освободен за домашно лечение. Няма опасност за живота му.
По данни на полицията причина за инцидента е движение с несъобразена скорост на двете превозни средства в условията на прав участък. След челния сблъсък 16-годишният младеж е паднал на пътното платно и е счупил ръката си.


