20 C
Бургас
събота, юни 21, 2025

Сумата за лечението на баскетболния треньор Галя Илиева е събрана!

На 23 юли – събота на лостовете до ресторант „Нептун“ на Северния плаж в град Бургас се проведе спортна – благотворителна тренировка в помощ на баскетболния треньор Галя Илиева, за да има шанс да си върне обратно движението и нормалното ходене.

Организацията за закрила на българските граждани /ОЗБГ/ и спортните клубове „Xplosive gym“ и „PetrovsFit“ от Бургас се обединиха около благородната задача да съберат средства, нужни на Галя Илиева за лечението й.

В деня на събитието се включиха жители и гости на град Бургас, а събраната сума по време на самото мероприятие е 1700 лв.

 Благодарение на всеобщите усилия общата сума събрана само за няколко дена е 157 000 лв.

Организаторите  Бисер Русимов и Иво Иванов обявиха, че това няма да е последното подобно събитие. „Целта е да  обединяваме хората и вярваме, че да се помага е ключова ценност за цялото общество.“ – каза Бисер Русимов.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here