21.7 C
Бургас
сряда, август 20, 2025

Ваня Соколова пое отново подготовката на „Бургас 2007”

Старши треньорът на волейболистките от „Бургас 2007” Ваня Соколова пое подготовката на тима след двуседмично отсъствие. През това време тя беше ангажирана с лагер и европейски квалификации на българския национален отбор за девойки до 19 години, който спечели турнира в София и се класира директно за финалите на континенталното първенство през месец септември в Словакия и Унгария.
На момичетата от „Бургас 2007” предстои участие във финална четворка за Купата на България. Турнирът ще се проведе в бургаската зала „Младост” на 6 и 7 май. В единия полуфинал на 6-и се срещат столичните „Левски” и ЦСКА, а в другия- домакините и шампионките от „Марица” /Пд/. Победителите се изправят на 7-ми в решителен сблъсък за трофея.
В историческия дебют на местен отбор в родния женски елит „Бургас 2007” зае шесто място в Националната волейболна лига, а в турнира за купата се превърна в приятната изненада с класирането си за финалната четворка. Домакините имат амбицията да превърнат зала „Младост” в арена на истински празник за волейбола.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here