18.9 C
Бургас
четвъртък, август 21, 2025

Жельо и Йордан остават в ареста. Крещели на Златин: Ще те убием, ще те обесим

Окръжна прокуратура – Бургас задържа за 72 часа Жельо и Йордан, отвлекли непълнолетно момче в бургаския квартал „Банево“. Те са обвинение за това, че в съучастие по между си отвлекли непълнолетния Златин. За такова престъпление законът предвижда наказание лишаване от свобода от седем до петнадесет години.

При условията на реална съвкупност с горепосоченото престъпление, двамата принудили момчето да признае, че противозаконно е отнел дебитната карта на Йордан. За да върне открадната вещ мъжете нанасяли удари с юмрук и ритници в тялото на отвлеченото момче, душили го, като използвали въже и отправили заплахи с думите: „Ще те убием, ще те обесим, ще те завържем!“.

Предстои Окръжна прокуратура – Бургас да внесе в съда искане за определяне на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо двамата обвиняеми.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here