13.8 C
понеделник, април 29, 2024

Нефтохимик и Оборище (Панагюрище) завършиха при нулево равенство

Срещата от XIV кръг на „Б“ футболна група, между отборите на Нефтохимик и Оборище (Панагюрище) завърши с резултат 0:0.Първото полувреме премина без много голови положения и пред двете врати. Минута преди почивката Симеон Мечев стреля към вратата на гостите, но вратарят успя да спаси.

През втората част „шейховете“ създадоха няколко добри ситуации , но не можаха да отбележат. Борислав Борисов бе на крачка да открие резултата в полза на домакините в 85-та минута, след като успешно проби противниковата защита, но уцели дясната греда на врата.

В последният кръг от есенния дял на първенството „шейховете“ ще гостуват на отбора на Банско, на 21 ноември.

Състав на Нефтохимик: Йордан Господинов, Стоян Кижев, Тихомир Трифонов, Станислав Жеков, Тодор Гочев, Иван Цачев, Живко Хаджиев, Симеон Мечев, Димитър Георгиев, Любомир Любенов, Борислав Борисов.

Резервен състав: Петър Денчев, Емил Рачев, Симеон Баев, Станимир Андонов, Станислав Дрянов, Стефан Неделчев, Андон Гущеров.