16.5 C
четвъртък, май 2, 2024

Нефтохимик надигра Несебър с 3:1

Нефтохимик победи Несебър с 3:1 в първата си контролна среща от предсезонната подготовка,която се проведе днес, на стадион „Градски“- Несебър. Домакините поведоха с 1:0 в 15-та минута, след гол на Емануил Манев.Пет минути преди края на първата част „шейховете“ изравниха чрез Живко Комелов.

През втората част резултатът в полза на гостите обърна Виктор Янев. За крайното 3:1 се разписа Халибрям Кармаджъ.
Състав на Нефтохимик: Атанас Гичев, Стоян Калев, Станислав Жеков, Цецо Иванов, Ясен Тузаков, Симеон Русен Живко Илиев, Цветан Филипов, Живко Комелов, Мартин Иванов, Георги Бинев

Резервен състав: Християн Славов, Никола Авджиев, Даниел Стаматов, Георги Танев, Халибрям Кармаджъ, Александър Киров, Димитър Иванов