15.4 C
петък, май 3, 2024

Организирана е екскурзия за фенове за мача с „Левски”

Фен – клуб „Сините акули“ съвместно с футболния клуб организират екскурзия за гостуването на „Левски“ на 27 септември /неделя/. Цената на билета е 5 лв.За ученици и студенти екскурзията ще бъде безплатна. Автобусите с фенове ще потеглят в неделя в 11 ч от спирката срещу Трета поликлиника. Двубоят с „Левски“ е от 19,30 ч.  Записванията се извършват при председателя на фен – клуба Неделчо Харизанов на телефон 0885 57 62 65 „Черноморец-Бургас“ продължава безгрешния си ход в „А“ юношеска група „Черноморец-Бургас“ продължава безгрешния си ход в „А“ юношеска група. Възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов-Мирослав Косев записаха 5-а победа от 5 мача в първенството. Те се наложиха като гости на „Видима-Раковски“ с 3:1, макар че изоставаха в резултата. Малките „акули“ получиха нелеп гол в 36-ата минута, но още в ответната атака Михаил Георгиев изравни. Само за четвърт час след почивката гостите материализираха явното си превъзходство с нови две попадения, дело на Красимир Тончев и Георги Тузаков.От състава на черноморци липсваха титулярите Живко Петков и Денис Делянов, които бяха ангажирани за гостуването на дубльорите на „Пирин“. И без тях отборът диктуваше събитията на терена в Севлиево цял мач, като на 4 пъти топката срещна гредите.  В следващия, 7-ми, кръг от първенството на „А“ юношеска група „Черноморец“ приема „Литекс“ на 7 октомври.Дубльорите губят с 0:4 при визитата си на „Пирин“.Дубльорите на „Черноморец – Бургас“ отстъпиха с 0:4 при визитата си на „Пирин“ в мач от 6-тия кръг на първенството. На терена в близкото до Благоевград село Рилци домакините излязоха с изцяло мъжки състав, а както е известно, „акулите“ се представят в тази група с юноши. От представителния тим за тази среща бяха командировани само младоците Пламен Колев и Георги Терзиев.И четирите гола в мрежата на „Черноморец“ паднаха след индивидуални грешки. „Орлетата“ предрешиха изхода в своя полза с класически аванс до почивката, а четвъртото попадение беше реализирано в самия край на двубоя. „Извлякохме си поуки от загубата. Доволен съм от старанието на момчетата, които още не могат да се противопоставят на по-силните физически съперници“, коментира треньорът на „акулите“ Владо Стоянов. В следващия, 7-ми, кръг от първенството на дублиращата група „Черноморец“ посреща „Левски“ на 29 септември /вторник/ от 11 ч на стадион „Лазур“.230909-snimka-a-grupa.JPG