19.3 C
понеделник, май 6, 2024

Победи за малки „акули” в Приморско

Три победи и едно равенство в контролни срещи записаха деца от академията на „Черноморец-Бургас“. В четвъртък възпитаниците на Малин Орачев, родени през 1998 година, се наложиха с 1:0 над своите връстници от Омск /Русия/. Победното попадение реализира Живко Жеков през втората част. В другата среща от деня, момчетата на Тодор Койчев надвиха с убедителното 5:2 казахстанския „Астана“. С голове се отличиха Валентин Иванов, Михаил Лалев на два пъти, Ростислав Петров и Димитър Стоянов.

nabor-1998.jpgВ събота бяха изиграни още две контроли в Приморско. В първия двубой набор 97 победиха с 1:0 отбора на „Момино“ /Грузия/. Веднага след тях играха родените през 1999 година, които завършиха 1:1 с „Барс“ /Казахстан/.