11.5 C
събота, април 20, 2024

Поморие надигра Нефтохимик с 2:0

Момчетата на ОФК „Поморие” бяха изпратени със заслужени аплодисменти след победата с 2:1 в мача с „Нефтохимик”. Над 1000 ентусиазирани привърженици подкрепяха отбора ни и останаха изключително доволни от провелата се среща.

Първото полувреме приключи с точка за противника, постигната чрез гол от дузпа. С още по-силна и оспорвана игра продължи и второто полувреме. Домакините създадоха редица голови положения и успяха да обърнат резултата в своя полза. Победните два гола отбелязаха Любомир Божинов и Славчо Шоколаров.

След успеха в морското дерби с „Нефтохимик” Бургас и спечелените 3 точки, тимът на Поморие остава едноличен лидер в “Б” група.

В следващата си среща Общинският футболен клуб се изправя срещу гостите от ПФК “Септември” Симитли. Мачът ще се състои на 30.10.2015 г. /петък/ от 17.00 часа на стадион Поморие.