15.4 C
четвъртък, май 2, 2024

Созопол и Етър поделиха точките

Созопол и Етър завършиха наравно 1:1 в дербито на 28-мия кръг от първенството на Втора лига. Мачът на „Арена Созопол” започна по мечтан сценарий за домакините, които откриха още в 4-ата минута. Кристиян Пешов беше точен след бърза атака през центъра. Лидерът отвърна с два шанса за Стефан Неделпопадение не беше зачетено. Четвърт час след почивката гостите все пак стигнаха до изравняване чрез резервата Джихат Кямил.

Резултатът 1:1 остана непроменен до края, въпреки че съперниците имаха по няколко добри шанса за втори гол. Пропуски за „небесносините” направиха Михаил Георгиев и Борислав Борисов, а греди за Етър удариха Иван Стоянов и Димо Атанасов.

Адмирации за двете агитки, които влязоха в дружески контакт преди дербито и го продължиха по време на мача със скандирания.

чев, който обаче беше надигран от вратаря Мартин Теменлиев. След половин час игра Неделчев все пак вкара с глава, но от положение на засада и