9.3 C
вторник, май 14, 2024

„Фрегата“ отново на върха

Шампионът на страната в мъжкия хандбал от последните два сезона „Фрегата“  отново изплува на върха във временното класиране, след убедителен домакински успех срещу досегашния лидер „Осъм“-Ловеч в мач от шестия кръг. Победата на бургазлии с разлика от 10 гола – 33:23, красноречиво показва, че са по-стойностният отбор.

Още след първото полувреме се очерта превъзходството за момчетата на треньора Никола Добрев. Почивката дойде при резултат 17:10. През второто полувреме опитният наставник на „Фрегата“ пусна в игра и резервите.

Бургаските хандбалисти са начело в класирането с актив от 8 точки. Следващите места заемат „Осъм“ със 7 точки и „Добруджа“ с 6 точки. ю

На 14 ноември/събота/ тимът на „Фрегата“ гостува на НСА. Мачът е от седмия кръг.