11.1 C
неделя, май 5, 2024

Черноморец-Бургас си тръгна с точка от Благоевград

В мач от предпоследния кръг от първенството на „А“ група, отборът на „Черноморец-Бургас“ завърши на равно 1:1 своето гостуване на „Пирин“ Благоевград. „Акулите“ откриха резултата в 26-та минута, когато Георги Андонов беше хубаво изведен зад защитата на домакините и с точен удар провря топката между краката на Аршинков. Изравнителното попадение падна в 40-та минута, след като Иван Цветков реализира спорно отсъден пряк свободен удар за игра с ръка на границата на наказателното поле.

130605161712167.jpgПрез второто полувреме темпото падна, като пропуски за „акулите“ направиха Пламен Крумов и Бранимир Костадинов. С 37 точки „акулите“ се укрепиха на 8-то място, като в последния кръг приемат „Локомотив“ Пловдив на 28-ми май от 18:00 часа на стадион „Лазур“.