14.3 C
понеделник, април 29, 2024

Черноморец изпусна трите точки в Своге

„Черноморец-Бургас“ пропусна да победи като гост отбора на „Спортист“ Своге, завършвайки 0:0 на градския стадион в Своге. Първото полувреме премина равностойно, като нямаше много положения и пред двете врати. В 44-та минута Хайри вкара топката в мрежата на Спортист, но съдията Антон Генов отсъди спорно нарушение срещу вратаря Стоянов. През втората част инициативата премина на страната на Черноморец и още в 50-та минута, завърналият се след дълго отсъствие заради контузия Адриан Фернандес, направи страхотен пропуск след като беше изведен от Гонзалес, но удара му премина малко над вратата. imgp8549.JPGОще пропуски за „акулите“ регистрираха Гонзалес, Пламен Крумов и Матиас Морис. Натискът на бургазлии се засили в края на двубоя, но до гол така и не се стигна. Със спечелената една точка „Черноморец-Бургас“ заема 8-мо място във временното класиране. В следващият, 20-ти, кръг „акулите“ приемат отбора на „Локомотив“ Мездра на 23 март /сряда/ от 15:00. Красимир Балъков заяви след срещата: „Определено в днешнита среща съм доволен от желанието на моите футболисти за победа и това, че се вложиха докрай. Създадохме през второто полувреме няколко добри ситуации, но за съжаление не можахме да реализираме. Съдията се справи много добре с мача. Ще изгледам на видео отменения гол в 44-та минута, отбелязан от Хайри, и тогава ще мога да коментирам“, каза мениджърът на „акулите“ Красимир Балъков след края на двубоя.imgp8548.JPG