13.8 C
четвъртък, май 2, 2024

Черноморец-Поморие зае второто място след победа над Доростол

Младите футболисти на „Черноморец-Поморие“ се поздравиха с чудесна победа с 2:0 при визитата си на негостоприемния терен на „Доростол“ в Силистра. Мачът беше от 27-мия кръг на първенството в източна „Б“ група. Първото полувреме премина при равностойна игра, но след почивката възпитаниците на старши треньора Петър Хубчев надиграха съперника си. Гостите организираха перфектни контратаки и при две от тях Крум Стоянов надбяга пазачите си и реализира. Бързоногият талант беше точен на два пъти в 58-та и 87-та минута.imgp6605.JPGС успеха си в прекия двубой, поморийските „акули“ изместиха Доростол от второто място и вече го заемат с актив от 31 точки. В следващия, 28, кръг от първенството на източна „Б“ група четата на Хубчев приема лидера Лудогорец на 18-ти май /Сряда/