12.1 C
събота, май 4, 2024

Черноморец-Поморие и Несебър пак завършиха на равно

„Черноморец-Поморие“ и „Несебър“ завършиха на равно за трети път поред в срещите помежду си. Контролата между двата отбора днес приключи при 2:2, а миналата есен в мачовете им за първенство и за купата на България бяха фиксирани нулеви ремита/поморийци спечелиха турнирния двубой с дузпи/. Гостите от Несебър поведоха днес с 2:0 след голове на Джунейт Яшар от дузпа преди почивката и Красен Трифонов малко след нея. После Емануил Манев намали, а Станимир Митев изравни от дузпа 20 минути преди края. pomorie8.jpgВ следващата си контрола поморийските акули, които зимуват на върха в класирането на източната „Б“ група, приемат Сливен на 9 Февруари.