10.4 C
събота, април 20, 2024

Черноморец стартира контролите с победа

Отборът на „Черноморец-Бургас“ започна с победа контролните мачове от своята лятна подготовка. „Акулите“ победиха с 1:0 тима на „Раковски“. Срещата се игра на стадиона в Ракитово. Момчетата на старши треньора Димитър Димитров логично бяха по-класният отбор и държаха инициативата през по-голямата част от мача. Единственото попадение отбеляза Крум Стоянов в 38-та минута. Голът падна след като бързакът беше хубаво изведен, и с много премерен удар от границата на наказателното поле, не остави никакви шансове на противниковия страж. Пропуски пък направиха Милчо Ангелов, Ванчо Траянов и Андрей Атанасов.

Треньорското ръководство на бургазлии пусна два различни състава в двете полувремена. Дори и тийм мениджърът на „акулите“ Радостин Кишишев записа около 15 игрови минути в края на мача, заменяйки принудително контузил се футболист на Черноморец.

Следващата проверка за бургазлии е на 22-ри юни /събота/ отново срещу тима на „Раковски“.