14.3 C
събота, май 4, 2024

Юношите до 19 г. разгромиха „Любимец” с 5:0

Юношите до 19 г. на „Черноморец – Бургас“ се поздравиха с разгромна победа с 5:0 при гостуването си на „Любимец“ в 26-ия кръг от първенството в тази възрастова група. Младите „акули“ доминираха през цялото време, но откриха резултата в самия край на първата част чрез Милен Гамаков. След почивката  яркото превъзходство на по-класния тим придоби и цифрово изражение. На два пъти точен беше Бранимир Костадинов, а по веднъж мрежата поразиха Живко Петков и Александър Иванов. imgp2312.JPGОсвен голмайсторите Костадинов и Петков треньорският тандем Антон Спасов-Мирослав Кралев ползва от представителния мъжки тим и Яни Пехливанов. С актив от 48 точки бургаските юноши отстояват второто си място в групата до 19 г. и в следващия, 27-ми, кръг са домакини на „Черно море“ на 3 май /вторник/.