16.5 C
четвъртък, май 2, 2024

Юношите до 19 завършиха 2:2 с Левски

В мач от 32-ия кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години, момчетата на треньорите Антон Спасов и Мирослав Кралев завършиха на равно 2:2 като гости на „Левски“.  С две попадения отново се отличи Живко Петков, който изведе отбора си до точката след като домакините водеха с 2:0 до почивката. Младите „акули“ можеха да се поздравят и с победа, но множество пропуски, от които и две греди, ги лишиха от тази възможност. Последните 15 минути гостите изиграха с човек по-малко, след като Александър Иванов получи втори жълт, респективно червен картон.iunoshi-do-19.JPGС актив от 60 точки юношите на „Черноморец-Бургас“ запазват второто място в класирането и в следващия предпоследен, 33-ти, кръг приемат отбора на „Етър“. Двубоят ще се играе на 8-ми юни /сряда/ от 10:30 часа на стадион „Черноморец“.