11 C
сряда, май 15, 2024

Юношите на Черноморец със зрелищно реми срещу Левски

В мач от 13-тия кръг на първенството в елитната юношеска група до 17 години, „Черноморец-Бургас” завърши на равно 2:2 като гост на „Левски” в зрелищен двубой. Момчетата на старши треньора Тодор Киселичков започнаха много плахо срещата и още в 6-тата минута вече изоставаха с два гола в резултата. В средата на полувремето обаче бургазлии се съвзеха и върнаха едно попадение чрез Милчо Ангелов.

През втората част черноморци взеха инициативата и на няколко пъти застрашиха опасно вратата на домакините, за да се стигне до момента, в който щатният реализатор нанесе своя удар. Милчо Ангелов отбеляза и второто попадение в двубоя и донесе ценната точка за своя отбор.

С актив от 23 точки малките „акули” заемат третото място в класирането. В следващия кръг те приемат тима на „Ботев” Пловдив.