13.2 C
неделя, май 5, 2024

Юношите на Черноморец с разгромна победа

Отборът на „Черноморец-Бургас“, който се състезава в елитната юношеска група до 19 години, записа разгромна домакинска победа с 9:0 над тима на „Любимец“. По два гола забиха Даниел Стоянов, Георги Бинев и Стоян Вълчев. По един гол отбелязаха Ахмед Ахмедов, Стоян Кижев и Радослав Градев. След тази победа, момчетата на старши треньора Малин Орачев имат 46 точки в актива си и заемат 5-то място във временното класиране. В следващия кръг „акулите“ гостуват на „ЦСКА“ в София. Срещата е на 23-ти май /четвъртък/, от 17:00 часа.

Другата елитна формация на „Черноморец-Бургас“ отстъпи с 2:1 гостуването си на втория в класирането „Левски“ София. Бургазлии успяха да открият резултата чрез Димо Димов, но допуснаха изравняване, а в последната минута и втори гол, който донесе победата на домакините. Момчетата на старши треньора Николай Кръстев имат в актива си 28 точки и заемат 12-то място във временното класиране. В следващия кръг приемат тима на „Черно море“ Варна. Морското дерби е на 26-ти /неделя/, от 17:00 часа.