12.6 C
петък, май 3, 2024

“Черноморец” изпусна “Берое” в Стара Загора

„Черноморец-Бургас“ изпусна да победи отбора на „Берое“ Стара Загора в мач от 13-я кръг на първенството в „А“ група, завършил 0:0. В 23-та минута Адриан Фернандес получи отлична възможност да изведе своя тим напред в резултата, след като излезе очи в очи с Карамфил Илчев, но не успя да го преодолее. До края на полувремето пропуск за гостите направи и Антонио Дос Сантос.През втората част „Черноморец“ отново имаше няколко чисти положения, но до гол така и не се стигна. akuli1.jpgПървото беше на Георги Андонов, на когото не достигнаха няколко сантиметра да засече топката и да отбележи, а няколко минути преди края Марсио нацели с глава напречната греда. Със спечелената точка, „акулите“ имат в актива си 25 точки и заемат 2-ро място във временното касиране. В следващият, 14-ти, кръг „Черноморец-Бургас“ посреща „Пирин“ Благоевград на 15-ти ноември /понеделник/ от 18:00 на стадион „Лазур“.  „Очаквах мача да се получи по този начин, имаше много борба в средата на терена. Имахме повече положения, но липсата на концентрация в завършващия удар ни лиши от победата, която смятам че повече заслужавахне. Но така е във футбола. Продължаваме по нашия план и се готвим за следващия мач“, заяви след мача Красимир Балъков.