11.5 C
събота, април 20, 2024

„Черноморец – Бургас” остава лидер в „А” юношеска група

„Черноморец – Бургас“ продължава да бъде лидер в първенството на елитната „А“ юношеска група и след 17-ия кръг. В този кръг възпитаниците на треньора Антон Спасов направиха реми 1:1 като гости на „Локомотив“ /Сф/ и оглавяват класирането с 37 точки. Най-сериозният преследвач „Чавдар“ /Етр/ отстъпи при визитата си на „Локомотив“ /Пд/ и се смъкна до 4-то място с 35 точки. „Литекс“ излезе на 2-ро място с 36 точки след победата си в Стара Загора над „Берое“ с 3:0. Със същия актив трети са юношите на „Ботев-2002″ /Пд/, които се наложиха у дома си над „Славия“ с 3:1.g.jpgМилен Гамаков вкара изравнителния гол за черноморци в София срещу „Локомотив“ четвърт час преди края на мача. Младите „железничари“ поведоха малко след началото на второто полувреме. В следващия, 18-и, кръг лидерът в „А“ юношеска група приема „Левски“ на 13 март /събота/.