21-годишен с БМВ уби 18-годишна украинка на тротоар край Несебър

21-годишен с БМВ уби 18-годишна украинка на тротоар край Несебър

18-годишна украинска гражданка загина на място, след като беше блъсната от лек автомобил на тротоар в района на Несебър, съобщиха от полицията.

Тежкият инцидент е станал на 15 юни около 19.44 ч. на ул. „Първа“, срещу хотел „Rainbow Houses“. По данни на ОДМВР-Бургас лек автомобил БМВ 745 I с бургаска регистрация, управляван от 21-годишен бургазлия, се движел с несъобразена с пътните условия, характера и интензивността на движението скорост.

При излизане от ляв завой водачът загубил контрол над автомобила. Колата се отклонила вляво, напуснала платното за движение и последователно се блъснала в ограда на жилищна сграда и в 18-годишната пешеходка, която се движела по тротоара.

Момичето е украинска гражданка с временна закрила, живееща в Свети Влас. Тя е загинала на място.

Водачът е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като пробите са отрицателни. Взети са му кръвна проба и урина за химичен анализ.

По случая е образувано досъдебно производство.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here