16.7 C
Бургас
петък, юли 4, 2025

Без протест на ресторантьорите в Бургас, в обявения час не дойде никой от бранша

В 15 ч., когато беше обявен протестът на ресторантьорите в Бургас, пред сградата на РЗИ, се оказаха само членове на партия „Възраждане“ и журналисти, дошли да отразят недоволството срещу въвеждането на зеления сертификат.

Един от представителите на ресторантьорския бизнес в Бургас Манол Тодоров, който е и организатор на редица протести на турустическия бранш, заяви за zonaburgas. bg, че не знае кой е организатор на днешната проява.

„Не знам кой е правил организацията за протеста в Бургас. Аз даже съм в София и не съм наясно кой стои зад обявения митинг. Знам само, че за Бургас нямаше никаква организация това да се случи.“

Други ресторантьорите обаче коментираха, че протестът се отлага за понеделник, тъй като не са успели да внесат навреме необходимите документи в Общината и полицията

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here