14.3 C
петък, април 26, 2024

Мегадерби на 1/4 финалите по волейбол, „Нефтохимик“ среща ЦСКА

Мегадерби ще се изиграе на 1/4 финалите за купата на България при волейболистите, това отдреди тегленият преди минути жребий. Бургаският „Нефтохимик 2010“ ще има за съперник тима на ЦСКА. Мачът е в петък от 15:00 часа. Домакин на тридневния финален турнир от 12 до 14 януари е Монтана.

Победителят ще срещне на полуфинал „Хебър“ или „Миньор“ в събота в същия час. Останалите четвъртфинални двойки са домакините от „Монтана“ срещу „Марек“ и „Добруджа“ срещу „Пирин“ Разлог.

Финалният двубой, който ще определи носителя на купата на България е в неделя от 18:30 часа.
Всички срещи ще бъдат предавани пряко по Диема спорт. В състава на „Нефтохимик 2010“ са диагоналите Николай Учиков и Жани Желязков, който преди дни се раздели с румънския „Аркада“ Галац.