24.3 C
петък, март 29, 2024

„Нефтохимик 2010“ срещу ЦСКА, „Дея спорт“ среща „Пирин“ Разлог

След мачовете от последния кръг от редовния сезон в Суперволей лигата станаха ясни четвъртфиналните двойки. „Нефтохимик 2010“ ще има за съперник ЦСКА. „Дея спорт“ влиза в битка за място на полуфиналите срещу „Пирин“ Разлог. Играе се до 2 победи от 3 мача. Като по-предно класирани, двата бургаски отбора имат домакинско предимство.

Първият мач „Нефтохимик 2010“ – ЦСКА е утре, вторник, от 18:30 часа в зала „Младост“. Втората среща е на 25 март, петък, в столичната зала „Васил Симов“. Началото е също в 18:30 часа. При равенство в победите, ще се играе трети решителен двубой на 27 март, неделя отново в Бургас.

„Дея спорт“ и „Пирин“ Разлог започват четвъртфиналната серия с мач в сряда в зала „Младост“ от 18:30 часа. Следва реванш в Разлог на 26 март, събота. Ако се стигне до трета среща, тя ще е в Бургас на 29 март.