20.4 C
петък, март 29, 2024

Нефтохимик с разгромна победа над Карнобат

Резултатна победа записа Нефтохимик в XXI кръг на Югоизточната Трета лига. На стадион Лазур „шейховете“ се наложиха над гостите си от Карнобат с 6:0. От подновяването на първенството, това бе четвъртата поред победа за момчетата на старши-треньора Диян Петков.

Първата част завърши при резултат 2:0, след точни изстрели на Цветан Филипов в 17-та минута и Деян Христов в 34-та минута. След почивката домакините добавиха още четири попадения във вратата на Карнобат. В 58-ма минута, за 3:0 се разписа Михаил Георгиев, а само минута по-късно Деян Христов отново бе точен за 4:0. Петото попадение бе дело на Цветан Филипов, а няколко минути преди последния съдийски сигнал Мирослав Радев оформи окончателния резултат 6:0.

В следващия кръг „шейховете“ гостуват на Димитровград. Срещата е на 23-ти март /събота/, от 15:00.

Състав на Нефтохимик: Шейтанов, Милков, Жеков, Ташолов, Костов, Цонков, Божинов (55 М. Радев), Карамфилов (61 Иванов), Георгиев, Филипов, Христов (70 К. Чахов)

Резервен състав: Каридов, Калев, Мирославов, Ц.Чахов