24.3 C
петък, март 29, 2024

Нефтохимик U19 с равенство срещу ЦСКА U19

Нефтохимик U19 записа равенство 1:1 при гостуването си на силния тим на ЦСКА U19. Срещата бе първа от новия сезон в Елитното юношеско първенство и бе официален дебют за новия треньор на младите „шейхове“ – Милен Христов.

Бургаският отбор имаше превес в двубоя и създаде много опасни ситуации пред вратата на „армейците“. Резултатът за Нефтохимик откри Асан Ахмед още в 10-та минута. До края на срещата „шейховете“ запазиха предимството си, но в последната минута на добавеното време ЦСКА успя да изравни. Във втория кръг Нефтохимик приема Черно море (Варна) на стадион Българово, на 17- ти август, от 17:30 ч.

Състав на Нефтохимик: Марио Исаков, Неделчо Дамянов, Илиян Николов, Васил Ангелов, Христо Юруков, Даниел Атанасов, Румен Фратев, Асан Ахмед, Георги Копарански, Димо Кръстев, Матей Иванов. Резервен състав: Стилян Кърдов, Тодор Султанов, Тодор Георгиев, Ангел Георгиев, Димитър Примов, Павел Русев