Протест срещу застрояването по морето пред Министерския съвет

Природозащитници подготвят пореден протест пред Министерския съвет тази вечер от 18.30 часа.

Поводът са строежите по морето, за които стана ясно, че масово са започнали през зимните месеци. Протестиращите настояват за оставката на министъра на околната среда и водите Нено Димов.

Екоактивистите искат да се наложи строга забрана на строителството върху защитени зони. Настояват и за спиране на всички строежи и проекти по Черноморието и в планините, които по думите им често се одобряват извън закона.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here