Весела Томсън напусна „Продължаваме Промяната“ и премина в „Да, България“
Досегашният общински председател на „Продължаваме Промяната“ Весела Томсън обяви, че е напуснала партията и вече е част от структурите на „Да, България“ в Бургаска област.
В публикация в социалните мрежи Томсън благодари на приятелите, познатите и колегите си за подкрепата след решението ѝ да напусне ПП.
„Искам да отправя благодарност към всички приятели, познати и колеги, които ме подкрепиха при напускането ми от ПП „Продължаваме Промяната“, написа Весела Томсън.
От думите ѝ става ясно, че не е единствената, взела подобно решение. По нейна информация още над 12 души са подали заявления за членство в „Да, България“.
„Поздравявам и всички 12+ приятели и колеги, които подадоха заявленията за членство в „Да, България“, по лични убеждения, както направих и аз“, посочва Томсън.
Тя благодари и за доверието, което е получила от новите си съмишленици в Бургаска област.
„Благодаря от сърце за гласуваното доверие от всички нови съратници и съмишленици в структурите на „Да, България“ в Бургаска област“, написа още Весела Томсън.


