По заповед на областния управител: Слагат край на самоуправството в яз. „Ахелой“

Областният управител на Бургас издаде заповед за принудително изземване на язовир „Ахелой“. Това съобщиха от пресцентъра на Областната администрация и уточниха, че язовирът е публична държавна собственост. Заповедта е издадена след установено неправомерно ползване от юридическо лице без правно основание.

Към момента на място действа междуведомствена комисия, която изпълнява разпорежданията по заповедта в рамките на предоставените ѝ правомощия, допълниха от пресцентъра и уточниха за БТА, че на място са също полицейски екипи, служители от Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури, представители на областната администрация.

7,954FansLike
2,547FollowersFollow
11,481SubscribersSubscribe
Последни новини
spot_img
spot_img
spot_img
Свързани новини

ОСТАВЕТЕ ОТГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here